Benešovské burzy škol navštívili i zástupci Policie ČR

(Aktualizováno před )

Zájem studentů i jejich rodičů byl nad očekávání velký. Na četné dotazy odpovídali personalisté Krajského ředitelství policie Středočeského kraje.
Burza probíhala ve středu 14. listopadu letošního roku v době od 9-16 hodin v benešovském Kulturním domě Karlov a byla určena pro žáky sedmých až devátých tříd základních škol a jejich rodiče. Účastnili se jí převážně zástupci středních škol a učilišť ve Středočeském kraji, někteří zaměstnavatelé a také zástupci Policie ČR. Dopolední hodiny využily k informacím zejména základní školy, odpoledne chodili rodiče se svými dětmi, anebo žáci samotní. Zájem byl nad očekávání veliký, ze strany návštěvníků padla celá řada dotazů týkajících se právě práce u policie. Na ty velmi pečlivě odpovídali personalisté Krajského ředitelství policie Středočeského kraje. Vysvětlovali jim, jaké jsou možnosti uplatnění u Policie ČR, jak probíhá přijímací řízení, jaké jsou podmínky zařazení na konkrétní tabulková místa podle zájmu a odbornosti každého jednotlivce a podali také informace o studiu na Vyšší policejní škole MV ČR v Praze 9 – Hrdlořezích.

Policie ČR nové zájemce o práci ve svých řadách jenom vítá. Nabízí perspektivní, stabilní a jisté zaměstnání, které ale nemůže vykonávat každý. K tomu, aby se potencionální uchazeč stal policistou, musí projít nezbytným přijímacím řízením, které sestává z testu fyzické způsobilosti, psychotestů, a důležitou podmínkou je též jeho výborný zdravotní stav. V případě, že je úspěšný a je přijat, může se kromě jiných bonusů těšit nově také na náborový příspěvek ve výši 150 tisíc korun. Šanci uspět má každý, není nic jednoduššího než to zkusit. Personalisté Krajského ředitelství policie Středočeského kraje se pravidelně účastní burz škol i burz práce, případní zájemci je ale mohou kontaktovat také telefonicky nebo emailem. Konkrétně v Benešově mohou zatelefonovat v pracovních dnech na tel.: 974 871 400, anebo mobil: 727 967 197, popřípadě lze napsat na email: bn.nabor@pcr.cz nebo dana.sibickova@pcr.cz. Je také možné, po předchozí telefonické domluvě na uvedených kontaktech, přijít i osobně do budovy územního odboru Benešov, na adrese Čechova 1996, Benešov.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz