Berani porazili ve fotbalovém utkání Baťov

(Aktualizováno před )

Extraligoví hokejisté Berani Zlín porazili v exhibičním fotbalovém utkání hraném v Otrokovicích tým účastníka krajského přeboru SK Baťov 1930 3:2, když dvěma góly se zaskvěl Antonín Honejsek. Zápas se odehrál v úmorném vedru, když teplota překročila tropických 30 stupňů Celsia. Jako vítaný předkrm se uskutečnil zápas přípravek ročníku 2007 obou týmů.
Zlínští hokejisté odehráli během letošní suché přípravy právě v Otrokovicích jediný fotbalový zápas. Za soupeře měli účastníka krajského přeboru SK Baťov 1930 a po závěrečném hvizdu se radovali z těsné výhry 3:2. Do střelecké listiny se zapsali Antonín Honejsek, autor dvou gólů a Jakub Šlahař.

Berani finišují s přípravou na suchu. Devítitýdenní cyklus tréninků v rámci suché přípravy bude ukončen ve čtvrtek 28. června, kdy je na programu tradiční fotbálek staří versus mladí. Po letní dovolené vyjedou svěřenci hlavního trenéra Roberta Svobody poprvé na led v pondělí 23. července.

SK Baťov 1930 – Berani Zlín 2:3

Berani Zlín: Karafiát – Valenta, Řezníček, Jakub Sedláček, Popelka, Poletín, Okál, Pavel Sedláček, Honejsek, Ondráček, Šlahař, Václavek, Dluhoš, Gazda.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz