Během včerejšího odpoledne vyjížděli hasiči ve Zlínském kraji k dvěma nehodám motorek

(Aktualizováno před )

V prvním případě o půl jedné odpoledne vyjížděli profesionální hasiči ze stanice Slavičín a místní dobrovolní hasiči k nehodě, která se stala mezi Slavičínem a Nevšovou. Zde motorkář narazil do přívěsu odbočujícího traktoru. Motorkář po nehodě skončil v příkopu vedle komunikace. Do péče si motorkáře vzali záchranáři, neboť muž utrpěl zranění, které si vyžádalo ošetření. Následně jej transportovali do nemocnice.

Hasiči u motocyklu provedli protipožární opatření. Nehoda komplikovala v daném úseku plynulý provoz, proto hasiči v místě nehody usměrňovali dopravu, aby se zde netvořily dlouhé kolony.

Druhá nehoda se stala v jednu hodinu odpoledne v Holešově na Kroměřížsku v ulici Plačkov. K nehodě byla operačním důstojníkem vyslána jednotka profesionálních hasičů z Holešova. Po jejich příjezdu na místo se zde nacházeli již záchranáři, kteří ošetřovali zraněnou ženu. Hasiči průzkumem místa zjistili, že se zde střetlo osobní vozidlo se skútrem, právě, jehož řidička utrpěla zranění. V osobním vozidle nikdo zraněn nebyl. Hasiči u dopravních prostředků provedli protipožární opatření a místo nehody předali státním policistům.

Obě dopravní nehody prošetřují dopravní policisté.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz