Aukce ”legendárních” dresů z exhibice Návrat legend právě startuje

(Aktualizováno před )

Nezapomenutelné exhibiční utkání sehrané k 80. výročí žďárského hokeje, ve kterém se sešli nejslavnější žďárští odchovanci v týmu „legend“ proti „A“ mužstvu SKLH Žďár nad Sázavou. Nyní máte jedinečnou příležitost získat podepsané dresy hráčů obou týmů. Jedná se o unikátní dresy, které byly vyrobené speciálně pouze pro toto exhibiční utkání a toto je neopakovatelná možnost jak tuto jedinečnou trofej získat, protože od každého dresu existuje jen jediný kus a žádný jiný již nikdy nebude k dispozici.

BÍLÁ SADA “LEGEND” NABITÁ ZVUČNÝMI JMÉNY
V nabídce jsou skutečné lahůdky. Podepsané dresy mistrů světa Tomáše Rolinka, Petra Vampoly či Petra Koukala. Nechybí ani mladí reprezentanti a draftovaní hráči NHL Martin Nečas, Martin Kaut nebo zkušenostmi z NHL a extraligovým titulem ověnčeného Martina Lojka. Bez zajímavosti není ani dres Nečasova strýce, dlouholetého kapitána Plamenů a mistra světa v rybníkovém hokeji Jiřího Plachého nebo pravděpodobně vůbec poslední dresy extraligových šampionů Martina Rouska nebo Radka Hamana. Dresy mladých nadějí české extraligy i reprezentace Tomáše Havránka, Ondřeje Trejbala, Václava Půži či Ondřeje Machaly, mohou být určitě zajímavou relikvií.

Skutečným sběratelským skvostem a neopakovatelným unikátem je brankářský dres Tomáše Rolinka, ve kterém odchytal celou třetí třetinu této exhibice (a zvládl i bitku se svým protějškem Tomášem Kulichem). Jediným nehraným dresem je ten s číslem 80, je zcela nový, nemá jmenovku, avšak má na sobě podpisy hned čtyř hvězd Tomáše Rolinka, Petra Koukala, Martina Nečase a Martina Kauta.

ČERNÁ SADA DOMÁCÍCH BORCŮ
Také černá sada „domácích“ Plamenů nabízí zajímavé kousky. Dlouholeté opory SKLH jako Luboš Kunstmüller, Lukáš Krupka, Jiří Sláma a další na straně jedné, a mladé naděje nastupující v mládežnických reprezentacích jako Daniel Poizl, Jan Klodner, Jakub Černohorský nebo Jakub Konečný na straně druhé. Pro fanouška Plamenů bude jistě lákavým artefaktem dres domácích borců Martina Gregara, Lukáše Bureše, Ondry Kovářů, Lukáše Jíchy, Martina Kuřítka či miláčka publika Kuby Peslara.

JAK VYBRANÝ DRES VYDRAŽIT?
Prvním krokem je registrace (pro již registrované stačí se přihlásit) na www.sportovniaukce.cz. Pak si vyberete dres, který chcete koupit a kliknete na jeho řádku na tlačítko “PŘIHODIT”. Otevře se okno, ve kterém zvolíte částku, kterou chcete přihodit nad aktuální cenu. Minimální příhoz je 50 Kč a maximální je 500,- Kč. Pokud si tuto možnost při registraci zvolíte, tak budete e-mailem upozorněni, pokud vaší nabídku někdo “přehodí”. V tom případě můžete znovu přihazovat. Pokud se tak do konce aukce nestane a vaše nabídka zůstane nejvyšší, stanete se vydražitelem a následně se vám klub ozve a domluví formu předání (osobně nebo zasláním) a úhrady (hotově, dobírkou nebo převodem).

Aukce končí v předvečer prvního mistrovského utkání SKLH 11. září 2018 minutu před půlnocí (23:59).

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz