Andrej Babiš opět navštíví Frenštát pod Radhoštěm

Předseda Vlády ČR Andrej Babiš přijal pozvání starostky města Zdeňky Leščišinové a organizátorů mezinárodního závodu ve skocích na lyžích, aby v neděli 19. 8. 2018 navštívil Frenštát pod Radhoštěm a sedmý ročník Memoriálu Jiřího Rašky nesoucí se v duchu oslav 50 let od získání zlaté olympijské medaile frenštátským rodákem Jiřím Raškou na OH v Grenoblu.

„Těší nás, že pan premiér přijal pozvání a osobně se zúčastní letošního Memoriálu Jiřího Rašky, který je pro nás o to významnější, jelikož si připomínáme zisk zlaté olympijské medaile Jiřího Rašky z Grenoblu 1968. Navíc se bude pan premiér osobně moci přesvědčit o stávajících i budoucích možnostech tohoto sportovního areálu a jeho významu pro rozvoj vrcholového
a výkonnostního sportu, ale také volnočasových aktivit nejen v našem městě, ale v celém Moravskoslezském kraji, potažmo České republice,“ řekla Zdeňka Leščišinová, starostka města.

Předseda vlády zavítá do Frenštátu pod Radhoštěm v krátké době již podruhé. Na konci dubna 2018 navštívila vládní delegace v čele s premiérem Andrejem Babišem Areál skokanských můstků Jiřího Rašky v rámci pracovní návštěvy Moravskoslezského kraje. Prohlédli si areál a seznámili se zde s plány na nezbytnou rekonstrukci a na rozvoj areálu skokanských můstků. Výsledkem první návštěvy byl příslib podpory a budoucí spolupráce státu i kraje a projevený zájem o účast na Memoriálu Jiřího Rašky v srpnu 2018.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz