Agresor ženu znásilnil a potom jí i vyhrožoval, nyní skončil ve vazbě

(Aktualizováno před )

Policisté z oddělení obecné kriminality územního odboru Hradec Králové v úterý odpoledne obvinili ze zvlášť závažného zločinu znásilnění, ze zločinu vydírání a přečinu nebezpečné vyhrožování 31letého muže z Hradecka. Je vinen z toho, že na konci června si počkal na svoji 36letou známou u jejího bytu v Hradci Králové, fyzicky ji napadl a zatáhl do bytu, kde ji surovým způsobem znásilnil. Poté uprchl a nějaký čas se zdržoval i v cizině. Přes sociální sítě ji vyhrožoval, že pokud to nahlásí, pomstí se jí. Žena při znásilnění utrpěla kromě psychické újmy mnohačetné pohmožděniny a škrábance po celém těle.

Kriminalistům se muže, po kterém vyhlásili celostátní pátrání, podařilo s pomocí zásahové jednotky dopadnout tento týden na pardubickém nádraží.
Muž se ke znásilnění své známé nepřiznal, ale přiznal se k výhružkám. Prý to ale nemyslel vážně a nikdy by je nerealizoval.
Včerejšího dne komisař podal ke státnímu zástupci podnět na uvalení vazby, což na návrh státního zástupce soudce akceptoval a muž, kterému hrozí až 10 let odnětí svobody, bude stíhán vazebně.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz