Vrahem seniorů je pravděpodobně jejich vnuk

07.02.2019
Ilustrační foto
Včera večer došlo v domově pro seniory v obci Břasy na Rokycansku k dvojnásobné vraždě. Podle informací Práva je vrahem třicetiletý vnuk obětí. „Po 21. hodině jsme přijali oznámení o nálezu dvou osob nejevících známky života,“ sdělila policejní mluvčí Pavla Burešová.

Tělo 76letého muže leželo v pokoji, jeho o čtyři roky mladší manželka byla nalezena pod balkonem.
Podle informací Práva se vrah se svým činem svěřil jiné osobě, která když zjistila, že se vraždy opravdu staly, tak zalarmovala policii. Kriminalistům se následně povedlo zadržet pachatele dnes ráno.

„S ohledem na aktuálnost případu a na to, abychom nenarušili průběh trestního řízení, nebudeme zatím k případu zveřejňovat žádné bližší informace,“ uvedla Burešová. "Prověřujeme veškeré skutečnosti a zahájili jsme úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy,“ dodala mluvčí.

Naposledy vyšetřovali kriminalisté na Rokycansku násilný čin s následnou smrtí vloni v listopadu, když muž kosovského původu střelil do hlavy svou bývalou partnerku. Žena po jedenácti dnech svému těžkému zranění podlehla. Žena při činu seděla v autě, vzadu se necházelo její dítě... Vrah byl nedlouho před činem propuštěn z vězení...
Autor: Alex Neugebauer/DomácíNoviny.cz

Aktuálně v ČR