"Velká láska" stála mladíky tři miliony

14.03.2019
Ilustrační foto
Tak mladá a už tak zkažená chtělo by se říci o dvacetileté ženě, která vymámila pod příslibem velké lásky od mužů spoustu peněz.

Skoro tři roky dokázala mladá žena z Benešovska oblbovat jistého mladíka. Ten se do ní dokázal natolik zamilovat, že mu připadalo přirozené jí půjčovat nejenom svoje peníze, ale poté i finance rodičů a dokonce si půjčoval v bance. Celkem z něj podvodnice vymámila jeden a půl milionu. "Neváhala si přitom vymýšlet spletité legendy o své kamarádce, která údajně nemá rodiče, až na jednoho sourozence, od něhož ale nemůže čekat žádnou pomoc," uvedla policejní mluvčí Eva Stulíková.

Je možné, že mladík by jí dál rád půjčoval peníze, jenomže na to přišli jeho rodiče a ti okamžitě zasáhli. Vše oznámili na policii. Dívka většinu dlužné částky vrátila. Jenže to jí stejně nepomohlo, soud jí poslal do vazby. Kvůli vysoké škodě jí hrozí až osmileté vězení.

Tak vysoký trest jí může být uložen i z toho důvodu, že ve stejné době obalamutila jiného muže, od kterého též vymámila kolem milionu a půl, za což letos v lednu dostala dva a půl roku dlouhou podmínku. Tomu zase vyprávěla jiné pohádky... "Jednou to byla rekonstrukce bytu, který vůbec nevlastnila, podruhé šlo o servis jejího vozu exkluzivní značky, který ale měla pouze půjčený. Anebo se jednalo o storno dovolené v exotické destinaci, na které ale nakonec byla," dodala mluvčí.

Aktuálně v ČR