Štěpánek se loučí s kariérou. Na exhibici dorazí i nejlepší hráč současnosti Djokovič

18.10.2018
Před zaplněnou 02 arénou se dnes v Praze oficiálně rozloučí s kariérou jeden z nejlepších českých tenistů posledních let Radek Štěpánek. Na tuto slavnostní exhibici si pozval i hvězdného Srba Novaka Djokoviče, který má v současnosti nejlepší formu ze všech světových tenistů. Vpodstatě vyhrál vše důležité ve druhém půlroce - Wimbledon, US Open i turnaje kategorie Masters v Cincinnati a Šanghaji.
Dále si Štěpánek pozval svého bývalého parťáka ze čtyřhry Inda Leandera Paese, s kterým vyhrával grandslamové turnaje. Dnes v největší pražské sportovní hale nemůže samozřejmě chybět i Štěpánkův deblový parťák z daviscupových bojů Tomáš Berdych. Právě tito dva hráči měli hlavní podíl na vítězství českého týmu v této soutěži družstev v letech 2012 a 2013.
Z dalších velkých hráčů přijede Němec Tommy Haas.

"Nikdy jsem se nechtěl loučit s doktorskou zprávou v ruce, ale s raketou na dvorci," řekl Štěpánek vloni v listopadu, kdy oznamoval pořádání této exhibice. "Scénář se rodil v mé hlavě tři čtvrtě roku. Bude to kombinace tenisu, show a muziky. Program bude trvat kolem dvou a půl hodiny a věřím, že si fanoušci přijdou na své," dodal devětatřicetiletý tenista.

Přítomni budou i současné či nedávné české sportovní hvězdy - Petr Čech, Jaromír Jágr či Pavel Nedvěd.

Akce začíná v 18:30 a bude jí přímým přenosem přenášet i Česká televize

Aktuálně v ČR