Půjčujte si pouze od prověřených férových společností

13.12.2018
Ilustrační foto
V životě téměř každého z nás čas od času přicházejí nečekané výdaje. Důvody takových výdajů bývají různé, společná je však potřeba situaci rychle vyřešit. Rychlým, pohodlným a v poslední době čím dál oblíbenějším řešením v takové chvíli může být online půjčka.

Vlastní proces půjčení peněz je velmi jednoduchý a zvládne ho prakticky kdokoli. Vše po internetu, jednoduše a především bezpečně. Peníze máte během pár minut ve své bance. Takže po cestě na nákup si můžete skočit k bankomatu a poté se radovat z vašich peněz. Online půjčka prostě myslí na to, že ne všichni máme čas chodit po bankách a vyplňovat nesmyslné papíry. Vše je po internetu, rychle snadno a bezpečně z pohodlí vašeho domova.

Jak tedy konkrétně postup vypadá?


Potřebujete jen telefon s připojením na internet. Zvolíte požadovanou částku, kterou si chcete půjčit, tak jako dobu splatnosti. Pak už jen vyplníte kraťoučký formulář, vše potvrdíte kódem, který vám přijde na mobil. V tuto chvíli už je vše hotovo a peníze máte na účtu.

A jaké částky vlastně online půjčky nabízí?


Záleží na podmínkách. Například u CoolCredit si poprvé můžete půjčit částky až 8 000 Kč. Pokud už si půjčujete po několikáté, suma může dosahovat až 20 000 Kč.

Jde o velmi jednoduchý způsob půjčení peněz, ale přesto nebo právě proto je třeba nad tím trochu popřemýšlet. Nevrhat se bezhlavě po první nabídce online půjčky, kterou na internetu najdeme. A především, dobře zvážit, jestli jsme schopni půjčku včas a v plné výši opravdu splatit. Tím můžeme předejít problémům v budoucnosti. I tak se někdy může stát, že svoje závazky nejsme schopni uhradit včas. Pak je důležité nedělat mrtvého brouka a vždy se snažit s poskytovatelem půjčky domluvit. Většinou se nějaké řešení najde. V případě, že dlužník nespolupracuje, vstupuje do hry exekutor a dluh začne narůstat o jeho poplatky. Každý by tedy měl ke své půjčce přistupovat s rozvahou a odpovědností.

Když tedy vše pečlivě zvážíte, jde už všechno velmi rychle. K online půjčce potřebujete jen pár informací z vašeho občanského průkazu, výpis bankovního účtu nebo výplatní pásku, internetové připojení a několik minut vašeho času.

Dalším plusem CoolCredit je jednoznačně férový a transparentní přístup. Podmínky jsou jasné, předem dané a myslí i na situace, kdy z jakéhokoli důvodu nezaplatíte včas. Pokud se s půjčkou opozdíte, ihned vás upozorní a nečekají měsíce či roky na to, až vám dluh přeroste přes hlavu, jako to bývá u ostatních bankovních či nebankovních sektorů. A to, že se jedná o půjčku licencovanou Českou národní bankou, je jen dalším dokladem férového přístupu. Více informací k podmínkám online půjčky naleznete na coolcredit.cz

 

 

 

 
Autor: Alex Neugebauer/DomácíNoviny.cz

Aktuálně v ČR