Názor na dění ve vašem městě, zprávy z vašeho regionu, pozvánku na vaší akci...
Psát do Domácích novin může úplně každý

Plzeň získala na Bohemce jen bod. Jak zareagují pražská "S"?

19.10.2018
Zaplněný ďolíček byl natěšený po reprezentační pauze na prvoligový fotbal. Nakonec nebyla spokojena ani jedna strana fanoušků. Domácí dvakrát vedli, přesto nedovedli zápas k vítězství a hostům možná po víkendu uteče Slavia o dva body, pokud tedy vyhraje v Liberci.

Do vedení se domácí dostali poprvé ve 24. minutě, když Procházka fauloval Haška a rozhodčí odpískal penaltu, kterou s přehledem proměnil Hilál - 1:0. "Byl to hloupý faul, správně odpískaná penalta. Původně jsem si myslel, že to bylo mimo šestnáctku, tak jsem se rozčiloval, ale bylo to správné rozhodnutí," připustil Roman Procházka.
Plzni se podařilo vyrovnat za deset minut, když si Schumacher dal vlastní gól, poté co ho trefil vyražený míč od brankáře Valeše - 1:1.
Bohemka se podruhé dostala do vedení v 64. minutě po spolupráci Reitera a Závišky - 2:1. Jenže hned za dvě minuty bylo opět srovnáno, po Zemanově rohu se míč dostal k Procházkovi, který se nemýlil a napravil tak svůj předchozí faul, po kterém následovala penalta - 2:2.

Do konce zápasu měli více ze hry hosté, ale další gól už se jim nepovedlo přidat.

Bohemians Praha 1905 - Viktoria Plzeň 2:2 (1:1)
Branky: 24. Hilál z pen., 64. Záviška - 34. vlastní Schumacher, 66. Procházka. Rozhodčí: Pechanec - Kříž, Koval. ŽK: Bartek - Zeman, Petržela. Diváci: 5000.

Bohemians: Valeš - Dostál, Krch, Šmíd, Schumacher - Reiter (84. Vaníček), M. Hašek ml. (46. Mašek), Bederka, Bartek (79. Švec) - Záviška - Hilál. Trenér: M. Hašek st.
Plzeň: Hruška - Řezník, Hejda, Hubník, Limberský - Procházka, Hrošovský - Petržela, Hořava (67. Chorý), Zeman (79. Čermák) - Krmenčík (85. Řezníček). Trenér: Vrba.