Padesátiletá žena nejdříve v supermarketu vypila láhev alkoholu, pak se začala sexuálně uspokojovat

23.10.2018
Ilustrační foto
Jsou lidé, kteří potřebují k uvolnění se před sexem jistou dávku alkoholu. Možná k nim patří i 51letá žena, která v pondělí v zlínském nákupním centru Čepkov po vypití láhve alkoholu si lehla na zem a začala masturbovat.

Vše začalo tím, že zmiňovaná žena včera dopoledne v supermarketu vypila mezi regály láhev alkoholu. Byla však při tom přistižena zaměstnanci, kteří okamžitě volali na policii. „Přibližně čtvrthodinu před devátou vyrazila hlídka MP do jednoho ze supermarketu v centru města. Zde byla přistižena jedna ze zákaznic, která přímo mezi regály zkonzumovala obsah láhve s alkoholem. Za ten však odmítla zaplatit, čímž způsobila škodu za necelé dvě stovky,“ uvedl za MP Zlín zástupce ředitele Pavel Janík.

Strážníci poznali v ženě známou firmu, s kterou jsou ve Zlíně už dlouhodobé problémy.

To že výtečnice nechtěla za vypitou flašku zaplatit, nebylo všechno. Po jednom ze strážníků požadovala soulož a druhému nabízela orální sex.

"Když u strážníků se svým „velkorysým“ návrhem nepochodila, lehla si přímo v prodejní pasáži na podlahu, vyhrnula kabát, stáhla punčochy, pod nimiž se z neznámého důvodu nenacházelo spodní prádlo, a začala masturbovat,“ popsal šokující řádění opilé ženy Pavel Janík.

Za toto chování hrozí ženě pobyt ve vězení.

„Podezření z přestupku proti majetku se tak záhy rozšířilo o podezření z přečinu výtržnictví. Hlídka MP Zlín proto podezřelou předala k dalšímu šetření kolegům z republikové policie,“ uzavřel Pavel Janík za MP Zlín.

Aktuálně v ČR