Osm let týral syn svou matku. Žena už to nemohla vydržet a svěřila se policii

16.06.2019
Ilustrační foto
Není nic horšího a nepochopitelnějšího než ubližovat vlastním dětem či rodičům. Té druhé varianty se dopouštěl 23letý mladík ze Sokolovska.

Mladý muž už od svých patnácti (!) let týral svou matku. Neustále jí vyhrožoval a bral peníze. „Žena musela vytrpět mnoho slovních urážek a výhružek,“ uvedla policejní mluvčí Soňa Podlahová.
Vše vyvrcholilo před týdnem, kdy matka synovi naznačovala, že by si měl najít konečně práci. Toto téma bylo nejčastějším důvodem jejich hádek. Matce se nelíbilo, že syn nepracuje a nepřispívá tak na chod domácnosti.
„Odešel do kuchyně, kde si ze svých věcí vzal do ruky sečný předmět, vrátil se a začal jím šermovat matce před obličejem. Po celou dobu jí vyčítal, že mu nic nekoupí a že mu s jeho otcem zkazili život,“ uvedla Podlahová.
Poté podle výpovědi ženy jí začal syn píchat do krku a chtěl po ní, aby si takto ubližovala sama, což odmítla, utekla z bytu a zavolala policii. Mezitím jí mladík ukradl z peněženky deset tisíc korun.

Muži nyní hrozí osm let vězení za vydírání a týrání osoby žijící ve společné domácnosti, nebezpečného vyhrožování, porušování domovní svobody a krádeže. V současné chvíli je "syn roku" ve vazbě.
Autor: Alex Neugebauer/DomácíNoviny.cz

Aktuálně v ČR