Onanie je zdravá, ne však v přítomnosti mladých dívek

14.11.2018
Ilustrační foto
Brněnský městský soud dnes rozhodl o trestu pro onanistu z Brna.
Robert Žitný byl odsouzen na 23 měsíců odnětí svobody nejenom proto, že letos v létě veřejně onanoval v brněnském parku Lužánky, ale především šlo o jeho minulou trestnou činnost, která mu byla velmi přítěžující okolností.

O prázdninách si obžalovaný muž sexuálně ulevoval ve chvíli, kdy kolem procházely mladé dívky či žena s kočárkem. Další svědek už na nic nečekal a zavolal policii.

Během soudního přelíčení vyšlo dále najevo, že Žitný byl v minulosti odsouzen za výtržnictví k obecně prospěšným pracím. Jenže k těm se neměl, a proto musel nastoupit do vězení na 200 dní. A právě tato skutečnost byla přitěžující okolností. Jak soudkyně namítla, i když byl muž opakovaně trestaný, stejně ho to neodradilo od páchání další trestné činnosti.

Zajímavě komentoval chování svého klienta jeho obhájce: "Můj klient měl prostě nějakou potřebu. Činnost, kterou vykonával, je lidsky pochopitelná a někdy nezbytná. Neměl v tu dobu žádný domov, a tak, když už tedy ke své činnosti přistoupil, dělal všechno pro to, aby s tím nikoho neobtěžoval."

„Opakovaně byl ve vězení a nemělo to na něj žádný vliv, neodradilo ho to od páchání další trestné činnosti. Trest není nepřiměřeně přísný,“ nenechala se přesvědčit soudkyně.

Aktuálně v ČR