Muž si vybral za sexuální objekty děti ze základní školy

16.11.2018
Počínající příchod stáří zvládají muži různým způsobem. Většina (doufejme) si s tím poradí se ctí, ale jsou tací, kteří si potřebují dokazovat své věčné mládí. Třeba si najdou milenku. A to je pořád ta relativně lepší varianta. Pak jsou ale tací, kteří nejsou schopni si najít ženu a poté se potřebují sexuálně vyřádit někde jinde. Možná jedním z nich je i muž, který se v poslední době obnažuje před dětmi u základní školy na sídlišti Malecí v Novém Městě nad Metují na Náchodsku.

Podle informací ho zde děti zahlédly už třikrát. Policisté nyní po tomto úchylákovi pátrají a prosí o pomoc i veřejnost.
Muž pokaždé stál u stromu a v první chvíli to vždy vypadalo, že vykonává potřebu. „Pak se k dětem obrátil s obnaženými intimními partiemi. Muž děti nijak nekontaktoval ani na ně nemluvil,“ uvedla mluvčí náchodské policie Eva Prachařová. Podivínovi může být mezi 50 a 60 lety. Má vrásčitý obličej a šedivé vlasy. Naposledy měl na hlavě tzv. bekovku. „Policisté učinili opatření, zaměřujeme se na okolí školy, posílili jsme hlídky a zintenzívnili v těchto místech hlídkovou činnost. Samozřejmě také úzce spolupracujeme s městskou policií a školou,“ doplnila mluvčí.
Kdokoliv by muže na identikitu s přibližnou podobou viděl, ať neprodleně volá na linku 158. V tuto chvíli je podezřelý z přečinu výtržnictví.

Aktuálně v ČR