Muž sexuálně zneužil tři mladé dívky. Za svoje činy si půjde na šest let sednout do chládku

26.03.2019
Ilustrační foto
Se šestiletým trestem odnětí svobody odešel dnes od Krajského soudu v Hradci Králové šestadvacetiletý muž. Podle obžaloby znásilnil tři nezletilé dívky.

K prvnímu sexuálnímu obtěžování došlo v červenci 2015 na Královéhradecku. „Na cestě z diskotéky Miroslav S. na zadním sedadle vozu, který řídil jeho kamarád, zneužil své fyzické převahy a přisedl k čtrnáctileté dívce, zacpal jí ústa a následně ji začal osahávat v rozkroku. Dívka prosila, ať toho nechá, on však nepřestal a snažil se jí do přirození zasunout prsty,“ uvedl státní zástupce Milan Šimek.

Během toho samého léta se pak dokonce pokusil znásilnit i svou neteř, které v té době bylo třináct. Když u něj byla dívka na prázdninách, přikradl se k ní do pokoje, lehl si k neteři do postele a začal ji osahávat. Když jí sahal do rozkroku, dívka se probudila a ruku mu odhodila.

Ale ani druhou neteř, a to o dva roky později, nenechal na pokoji. „Obžalovaný si v nočních hodinách přilehl k poškozené do postele, zacpal jí ústa a snažil se ji znásilnit. Což se mu nepodařilo, jelikož nezletilá začala kopat a bránit se,“ uvedl Šimek.

Miroslav S po celou dobu vyšetřování, ale i u soudu, tvrdil, že to jsou všechno výmysly. Naopak ho prý dívky vydíraly, že pokud jim nedá nějaké peníze, půjdou na policii a řeknou, že je znásilnil.
Soudce však jeho verzi neuvěřil.

Po vynesení rozsudku začal odsouzený v soudní síni křičet. „Já nic neudělal! A vy pane soudce už jste domluvil, teď mluvím já,“ řval hned po vynesení rozsudku.
Autor: Alex Neugebauer/DomácíNoviny.cz

Aktuálně v ČR