Muž půl roku onanoval ženě před dveřmi. Až nyní ho policisté dohonili

17.05.2018
Ilustrační foto
Více jak půl roku obtěžoval osmadvacetiletý muž ženu ze Sokolovska, policie ho nyní dopadla a obvinila z pronásledování a výtržnictví.

Muž si ženu vyhlédl náhodně. Poté pravidelně docházel do panelákového domu, kde bydlela a čekal před jejími dveřmi, na které neúnavně klepal. Žena mu nikdy neotevřela, jeho to však nijak neodradilo a dokonce si pravidelně před jejími dveřmi stahoval kalhoty a onanoval.

Ženě nyní došla trpělivost se stalkerem a vše oznámila na policii, která posléze muže dopadla a obvinila z nebezepečného pronásledování a výtržnictví. "Svým jednáním ženu omezil v jejím běžném způsobu života,“ řekla krajská policejní mluvčí Soňa Hergezelová. Za tyto činy hrozí onanujícímu výtečníkovi dva roky odnětí svobody.
   
Policie na Sokolovsku musela letos už jednou řešit případ onanujícího muže na veřejnosti. Začátkem února během nočních hodin vyrážel mladý muž do ulic, pokřikoval na kolemjdoucí ženy a lákal je k sobě a přitom mastruboval. Protože mladík už dříve vykonával obdobnou činnost, za kterou dostal podmínku, nyní mu hrozí, že se své zálibě bude věnovat jen za mřížemi.  

Aktuálně v ČR