Matka rozesílala nahé fotky svých nezletilých dcer

21.03.2019
Ilustrační foto
Českobudějovický krajský soud dnes udělil 44letému Bohuslavovi P. z Písecka pětiletý trest odnětí svobody za pohlavní zneužívání a ohrožování mravní výchovy dětí. Navíc musí chlípník projít sexuální léčbou a to ústavní formou.

Muž se měl dopustit svého chování na dcerách své družky, s kterou několik let žil.

Nejenom on ale i matka dívek často popíjeli a také užívali drogy. A právě pod vlivem omamných látek docházelo od muže k sexuálním útokům. „Musely se otčímovi, který měl být výchovnou autoritou v rodině, podřizovat. Podle toho, jak dívky dospívaly, se jednání obžalovaného stupňovalo. Přístup matky byl poměrně tristní. Bagatelizovala stížnosti dcer a tolerovala jeho chování,“ uvedl předseda senátu Kubánek.

Před soudem i zaznělo, že dívky často zanedbávaly školu.
Už předtím při výsleších uvedly, že je otčím znásilňoval. To se ale neprokázalo, jinak by muži hrozil o sedm let vyšší trest.

Bohuslav P. přiznal před soudem jen intimní vztah s nejstarší z dívek, které v té době bylo patnáct. Ale prý to bylo z její strany dobrovolné. A sama mu vlezla do postele.

Tím ale tento případ nekončí. Nyní by mělo přijít na projednávání chování matky, která nejenom tolerovala chování svého druha, ale také dokonce intimní fotky svých dcer rozesílala svým známým či druhovi do vazby...
Autor: Alex Neugebauer/DomácíNoviny.cz

Aktuálně v ČR