Kuka vůz přimáčkl opilého popeláře na sloup. Sanitka ho odvezla do nemocnice se zraněným hrudníkem

06.11.2018
Dnes dopoledne došlo v obci Solopisty v lokalitě Praha-západ k nepříjemnému pracovnímu úrazu. Popelářské auto přimáčklo jednoho z popelářů na sloup.

Policie vyšetřuje všechny okolnosti nepříjemné události, ke které došlo, když popelářské auto couvalo a natlačilo pracovníka technických služeb na sloup.

Záchranáři převezli muže do nemocnice se zraněním hrudníku a ruky. „Muž utrpěl středně těžké poranění hrudníku a horní končetiny. Po nezbytné ošetření byl převezen do pražské nemocnice,“ řekla středočeská mluvčí Petra Effenbergerová.

Poraněný popelář však bude muset po vyléčení se hodně co vysvětlovat policistům, protože byla u něj prokázana přítomnost alkoholu. „U řidiče nebyla zjištěna přítomnost alkoholu, ale u zraněného pracovníka je podezření, že byl pod vlivem alkoholu,“ dodal mluvčí středočeské policie Zdeněk Chalupa.

Špatně dopadl před půl rokem i popelář v pražských Řeporyjích, který spadl ze stupačky a kuka vůz mu přejel horní a dolní končetiny.
Avšak nejhůře skončil podobný případ pro pracovníka technických služeb v Chocni, který se napíchl na hák podavače popelnic popelářského vozu. Hasiči ho sundali a záchranáři začali s resuscitací, ale zranění bylo neslučitelné se životem.
Autor: Alex Neugebauer/DomácíNoviny.cz

Aktuálně v ČR