Dívka si s mužem posílala erotické fotografie. Jenže jí bylo třináct...

06.11.2018
Ilustrační foto
Předčasný zájem o sexualitu podle policie vyvolal 24letý muž z Karlovarska u třináctileté dívky, s kterou si vyměňoval erotické fotografie a psal si s ní i zprávy se sexuálním podtextem. Za to mu hrozí až dva roky vězení.

Vše začalo před necelými dvěma roky, kdy se mladý muž seznámil na internetu s nezletilou dívkou. Po celé čtyři měsíce si vyměňovali erotické zprávy, později i intimní fotografie. „Na sociálních sítích nabízel v té době nezletilé dívce posílání intimních fotografií, které si pak opakovaně vyměňovali. Dále s ní vedl konverzaci se sexuálním podtextem,“ uvedla krajská policejní mluvčí Zuzana Týřová.

Za nějakou dobu začal mladík lákat dívku k osobnímu setkání. Dívka s tím však nesouhlasila a ukončila jejich internetovou komunikaci. Nyní vše vyšlo najevo, policie však nechce prozradit, kdo tuto erotickou korespondenci prozradil.

Policie mladíka stíhá za navazování nedovolených kontaktů s dítětem. „Tímto nevhodným chováním totiž nezletilou vydal v nebezpečí osvojení si návyků nevhodných pro její věk a předčasnému zájmu o sexualitu,“ zdůvodnila trestní stíhání Týřová.
Autor: Alex Neugebauer/DomácíNoviny.cz

Aktuálně v ČR