Čtyřiatřicetiletý muž je obžalován ze znásilnění nezletilé dcery. On se však vnímá jako oběť

25.06.2019
Ilustrační foto
Krajský soud v Hradci Králové řeší v současných dnech případ 34letého Tadeáše P., který měl podle obžaloby znásilnit svou nevlastní dceru. Muž veškeré obvinění odmítá a naopak podotkl, že je vše na něj nastraženo, protože manželka chce všechny jeho peníze.

Podle obžaloby se Tadeáš P. dopouštěl nevhodného chování u své nevlastní dcery od roku 2015 až do loňského podzimu. Využíval k tomu chvíle, kdy byli sami doma. Nutil jí sahat na jeho pohlavní úd, jednou až do vyvrcholení. Jindy pořizoval jejich společné nahé fotky.
Dívka se s tím svěřila matce, až když jí bylo dvanáct let. Žena se okamžitě s dcerou od manžela odstěhovala ke své matce, následně se poradila se sociální pracovnicí a poté na muže podala trestní oznámení.
Soud následně na Tadeáše P. uvalil vazbu, ze které se dostavil přímo k soudnímu líčení. Obžalovaný soudu vypověděl, že je to všechno past na něj od manželky, která chce získat všechny jeho peníze. Navíc u soudu podotkl, že žena je mu nevěrna, když je on na služebních cestách.

Poté vypovídala i matka, která se svěřila, že od té doby, co se vše provalilo, trpí psychickými problémy. Podotkla také, že rodinný život byl plný hádek.

Pokud se Tadeáši P. prokáže vina, hrozí mu až dvanáct let vězení.
Autor: Alex Neugebauer/DomácíNoviny.cz

Aktuálně v ČR