Cizinec vyznával 16leté dívce lásku, poté jí chtěl znásilnit

21.03.2019
Ilustrační foto
Policistům se povedlo dopadnout cizince, který se pokusil o víkendu v Roudnici nad Labem znásilnit šestnáctiletou dívku.

V sobotu kolem osmé hodiny večerní doprovázela mladá dívka svého kamaráda na autobus s tím, že poté jí na zastávce vyzvedne její matka. Když však žena přicházela za dcerou, viděla něco děsivého. Nějaký muž se snažil její dceru znásilnit. „Když jsem tam dorazila, před ní klečel muž, ona byla v slzách. Odtáhla jsem ho od ní a následně dostala pěstí,“ podotkla žena. Následně muž uhodil i dceru. „Bránila jsem mamku, pěstí jsem dostala také. Pak se na zastávce seběhly ženy, které zavolaly záchranku a policii. Muž utekl směrem k mostu,“ popsala dívka. „Neumělou angličtinou mi vyznával lásku, líbal mě, osahával, snažil se mi dostat pod bundu,“ vrátila se k nepříjemným chvílím.

Policii se podařilo dopadnout násilníka po dvou dnech. „Litoměřickým kriminalistům se na základě intenzivní práce podařilo v pondělí vypátrat a zadržet mladého muže, který se v sobotu ve večerních hodinách v Roudnici nad Labem pokusil o znásilnění,“ uvedla policejní mluvčí Pavla Kofrová.
Soud ihned poslal 23letého cizince do vazby. Za tento čin mu hrozí desetileté vězení.
Autor: Alex Neugebauer/DomácíNoviny.cz

Aktuálně v ČR