Bulteriér napadl kokršpaněla i jeho paničku. Majitel agresivního psa je nadále neznámý

18.06.2019
Ilustrační foto
Už několik dní se hodonínští policisté snaží vypátrat majitele křížence rasy stafordšírského bulteriéra, který pokousal kokršpaněla i jeho paničku.

K incidentu došlo přímo v centru Hodonína. "Majitelka kokršpaněla venčila v podvečer svého psa v Brandlově ulici. Svého psa měla na vodítku. Během venčení k nim přiběhl cizí pes, který napadl a pokousal kokršpaněla," uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.
Žena svého psa bránila a i jí agresivní pes pokousal. Dalším útokům zabránil kolemjdoucí muž, který psa zpacifikoval. Následně se na místo dostavili městští strážníci, kteří bulteriéra umístili do psího útulku. "Jedná se o fenu, o kterou se zatím nikdo nepřihlásil," pokračoval Zámečník.
Žena si musela nechat pokousanou nohu v nemocnici ošetřit.

Majitel psa se zatím nepřihlásil. Pokud se policistům podaří páníčka či paničku agresivního psa vypátrat, bude jim muset vysvětlit, proč nechal psa bez dozoru běhat po ulici.
„Fena světlé pískové barvy má červený obojek. Poznatek, směřující k určení majitele lze sdělit hodonínským policistům na telefon 974 633 470 nebo na linku 158,“ dodal mluvčí.
Autor: Alex Neugebauer/DomácíNoviny.cz

Aktuálně v ČR