Agresivní mladík svou přítelkyni znásilňoval a klečel na ní, dokud neomdlela

15.03.2019
Ilustrační foto
Dvacetiletá žena z Chebska zažívala několik měsíců doslova peklo.

Vše začalo vloni v létě, kdy jí její o rok mladší přítel poprvé fyzicky napadl. „Bezdůvodně ji před jedním z barů v Aši chytil pod krkem, přitlačil ji ke zdi a vulgárně jí nadával. Dívky se tehdy zastal procházející muž, ale i toho mladík napadl několika ranami pěstí,“ popsal první incident krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva.
Dívka udělala chybu, že toto napadení nenahlásila na policii, protože agresivní přítel jí za několik týdnů opět napadl. A dokonce jí i znásilnil. „Došlo k pohlavnímu styku i přesto, že se žena bránila a muži dala jasně najevo, že si to nepřeje a chce, aby svého jednání okamžitě zanechal. Nakonec se jí podařilo z vozidla vystoupit. Muž k ní ale přistoupil a několikrát ji udeřil do obličeje a vulgárně jí nadával,“ řekl Kopřiva.

Je to neskutečné, ale ani tentokrát žena neohlásila jeho nechutné chování na policii. To ho možná posílilo v dalším agresivním chování. „O několik týdnů později se dvojice znovu potkala před barem. Mladík ženu okamžitě znovu fyzicky napadal a ona se před ním schovala do svého automobilu. Muž rozbil okénko, otevřel dveře a ženu z vozidla za vlasy vytáhl a znovu ji několikrát udeřil do hlavy. Pak spolu odjeli k nedalekému opuštěnému objektu, kde si spor chtěli vyříkat. Tam muž partnerce řekl, že tentokrát si vybije zlost na jejím vozidle. Vzal kámen a tím auto poničit. Když ho žena okřikla, aby svého jednání zanechal, tak ji loktem udeřil do nosu a způsobil jí zranění, které si později vyžádalo lékařské ošetření,“ popsal mluvčí.

Nejspíš strach mladou dívku natolik paralizoval, že ani tentokrát nazašla na policii. Ale zároveň mu řekla, že je mezi nimi navždy konec. On se však s tím nechtěl smířit a dohodl si s ní schůzku. "O několik dní později ráno přišel na pozemek rodinného domu, kde žena bydlela. Tam vylezl na střechu a klepal na střešní okno v jejím pokoji. Vyhrožoval přitom ženě zabitím, pokud se k němu nevrátí,“ uvedl Kopřiva.

Teď už konečně žena zareagovala správně a jeho chování nahlásila policistům.
Soudce na muže okamžitě uvalil vazbu. Mladíkovi hrozí za znásilnění, vydírání, porušování domovní svobody, nebezpečného vyhrožování a výtržnictví deset let vězení.

Aktuálně v ČR